İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası temizlik ve inşaat sonrası cam temizliği, inşaat sonrası mermer zemin temizliği, inşaat sonrası genel temizlik, inşaat sonrası zemin temizliği, ve benzeri tüm inşaat temizlik ihtiyacınız firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir hizmet dalıdır. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması tarafından olabilecek en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ila siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın veya tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz TSE standartlarına uygun olup, uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

Bir inşaat sonrası yapıda, yapılması gereken temizlik işleri sırayla şöyledir :

  • Camları ve çerçeveleri çizmede silikon,derz artıkların ve boya ve tozdan arındırılması .
  • Zemin ve duvarları elektrik süpürgesi ve benzeri temizlik ürünleri ile temizlenmesi ve silinmesi
  • Banyo ve wc lerin , ve fayansların derz aralarının uygun kimyasallarla temizlenmesi Banyo,mutfak ve yapıda bulunan diğer mobilya,dolap ve kapıları tozdan kirden arındırmak.

İnşaat sonrası temizlik için bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal, makine v.b. ekipmanlar tarafımızca karşılanır. Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir.   

 

EBA GÜVENLİK

EBA GÜVENLİK HİZMETLERİ

LTD. ŞTİ

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.877228.9929
Euro31.134931.2597
Hava Durumu
Saat