DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Her çeşit cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği bölme camların temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir. Camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylara kadar bilgilendirilirsiniz.

Size en temiz, en hesaplı ve profesyonel temizliği sunacağımızı garanti ediyoruz. Dış cephe temizliklerinde şirketimiz sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Dış cephelerin yüzeyleri ne olursa olsun temizlik konusunda her hangi bir şey değişmez. Yaptığımız çalışmalarımız sizlerin dış cephelerinizin tamamını temizler ve ne aralıklarda temizlik yapmanız gerektiği hakkında da isterseniz yapacağımız anlaşmayla sürekli kılınır ve periyodik olarak dış cepheleriniz aksamadan temizliğe kavuşmuş olur. Özellikle camların temizliği konusunda kullandığımız malzemeler son derece etkili ve herhangi bir iz bırakma söz konusu olmaz.

Dış cephe temizliğinde yılların verdiği tecrübeye dayanarak temizlenecek yere mobil vinçle veya askı halatlı sistemle temizlik hizmeti verilmektedir. Binaların dış cephe yüzeyi ve dış cephe cam temizliği teknolojik ekipmanlar kullanarak uzman ekipler tarafından yapılır. Gökdelen ve plaza dış cephe cam temizliklerinde çalışan personel emniyeti maksimum düzeyde tutulur.

EBA GÜVENLİK

EBA GÜVENLİK HİZMETLERİ

LTD. ŞTİ

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.877228.9929
Euro31.134931.2597
Hava Durumu
Saat